درباره صابر معتمدی

صابر معتمدی هستم متولد سال 1367 ساکن تهران، از سال 1383 به حوزه آی تی و برنامه نویسی علاقه مند شدم و از سال 1390 به صورت جدی وارد این حوزه شدم. اولین پروژه ای که به صروت کاربردی طراحی و پیاده سازی کردم در سال 1394 برای شورای پزشکی وزارت دفاع و پشتیبانی در طول دوران خدمت بوده است، در سال 96 با عنوان برنامه نویس ارشد وارد شرکت مهرپرداز ایلیا شدم در همین شرکت پروژه فروش بیلط های دریایی را طراحی و پیاده سازی کردم، در ادامه با ورود به شرکت طراحی سایت وبکده شدم و در حال حاضر به صورت فریلنسر مشغول به برنامه نویسی و آموزش می باشم.

اما من مقاومت و ریسک کردم، به برنامه نویسی علاقه زیادی داشتم و نمیتونستم بی خیالش بشم، از هر منبعی که دم دستم بود استفاده کردم، از ویندوز فورم تا HTML و SQL رو مطالعه میکردم، برام تفاوتی نداشت که چی یاد میگرفتم، فقط سعی میکردم بیشتر یاد بگیرم، از اینجا بود که کمک های الهی هم به دادم رسید.

آدم هایی سر راهم قرار میگرفتن که کمک هاشون رو هرگز فراموش نمیکردم، آموزش هایی میخریدم که کمک شایانی بهم میکرد اما تلاش های خودم با این اتفاق های مثبت دست آخر من رو به اون جایی که دوست داشتم رسوند.

حالا اینجام تا به شما هم بگم که چجوری و از چه منابعی برنامه نویسی رو مطالعه کنید. همراه من باشد.

اولین مشکل من برای شروع برنامه نویسی این بود که نمیدونستم باید از کجا شروع کنم.
باید PHP یاد میگرفتم یا HTML ؟
زبان #C خوب بود یا بد ؟
اصلا برنامه نویسی بازار مناسبی داشت یا نه؟
امنیت شغلی داشتم یا نه؟
میتونست من رو خوشبخت کنه یا نه؟

این سوالات هر بار و هر بار من رو درگیر خودش میکرد و من رو برای شروع سست و بی انگیزه، متاسفانه کسی نمیتونست به من کمک کنه، خانواده معیارهای خودش رو داشت و دوستان و دلسوزان هم از این رشته دانشی نداشتن.

برای آشنایی با من این دوتا ویدیو رو ببینید

داستان من

پیش از اینکه قرار باشه به من اعتماد کنید و از مطالب و ویدیو های من استفاده کنید، لطفا این دوتا ویدیو رو ببینید و مختصری با زندگی من و راهی که تا اینجا اومدم آشنا بشید، شاید نقطه نظر های مشترکی داشتیم شاید تونستم بهتر و بیشتر کمکتون کنم.

زندگی حرفه ای من

مختصر از خودم

بیایید خلاق باشیم

ruler-transparent

طراحی گرافیک

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم

ruler-transparent

طراحی وب سایت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم

ruler-transparent

نام تجاری

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم

ruler-transparent

عکاسی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم

'' تعالی یک مهارت نیست بلکه یک نگرش است '' - رالف مارستون

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

با من در تماس باشید

پاسخ گوی سوالات شما هستم

لطفا اگر سوال یا راهنمایی نیاز دارید از طریق فرم زیر مسالتون رو مطرح کنید یا داخل اینستاگرم برام پیام بزارید، در اولین فرصت باهاتون تماس میگیرم و سعی میکنم کمکتون کنم.